تبلیغات
خبر سرا - مطالب خرداد 1395

انجام پایان نامه مدیریت

سه شنبه 25 خرداد 1395 01:12 ق.ظ

انجام پایان نامه مدیریت

مشاوره و انجام پایان نامه مدیریتمشاوره و انجام مقاله و انجام پایان نامه مدیریت و MBA ، مشاوره و انجام پروژه، انجام پایان نامه و مقاله کلیه گرایش های مدیریت و MBAتوسط فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه تهراناعم فعالیت های متخصصان دپارتمان مدیریت مشاوران تهران-- مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت دولتی، مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت بهره وری، مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت صنعتی،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت مالی، مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت جهانگردی،مشاوره وانجام پایان نامه مدیریت ارتباط با مشتری،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت شهری،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت اجرایی،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریتتکنولوژی،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت آموزشی،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت بانکداری،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت بحران،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریتMBA،مشاوره و انجام پایان نامه مدیریتEMBA ،مقاله علمی و پژوهشی و ISIبرای کلیه گرایش های فوق

 

مراحل انجام پایان نامه مدیریت 

انتخاب موضوع بر اساس جدیدترین مقالات ارائه شده در سال های اخیرنوشتن پروپوزال پایان نامه مدیریت بر اساس اصول روش تحقیقنوشتن ادبیات موضوع وپیشینه تحقیق جامعتعیین روش تحقیق بر اساس اصول روش تحقیق علمی( کمی: بر اساس هدف کاربردی، بنیادی و تحقیق و توسعه و بر اساس گردآوری داده ها، توصیفی، پیمایشی، همبستگی و …. کیفی: اقدامپژوهی،مطالعهموردی،مردمنگاریو …)طراحی پرسشنامه بر اساس آخرین متد علمیتحلیل داده های پایان نامه مدیریت با استفاده از نرم افزار های آماری، آزمون همبستگی پایان نامه مدیریت، آزمون رگرسیون پایان نامه مدیریت، آزمون های ناپارامتریکپایان نامه مدیریت، آزمون تی استیودنت پایان نامه مدیریت، آزمون انوای پایان نامه مدیریت و آمار توصیفی پایان نامه مدیریتتحلیل عاملی اکتشافی و تاییدی پایان نامه مدیریت(مرتبه اول و دوم)انجام آزمون مدل معادلات ساختاری و تحلیل مسیر و آزمون مدل پایان نامه مدیریت با استفاده از نرم افزار لیزرلرتبه بندی متغیرهای تحقیق پایان نامه مدیریت با استفاده از نرم افزارexpert choiceنتیجه گیری و ارائه پیشنهادات برای تحقیقات آتیاستخراج مقاله علمی، پژوهشی قبل از جلسه دفاع تهیه نسخه نهایی و قابل چاپ همراه با فهرست بندی، چکیده، صفحه تقدیر و …


اخباری از زخمی شدن رهبر داعش در حمله آمریکا در عراق

یک منبع محلی در عراق اعلام کرد که ابوبکر بغدادی و چند تن دیگر از سرکرده‌های داعش در حملات ائتلاف تحت امر آمریکا در مرزهای عراق و سوریه زخمی شده‌اند.

ابوبكر بغدادی

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این منبع که از مقامات استان نینوا است، در مصاحبه با شبکه سومریه نیوز عراق گفت، جنگنده‌های ائتلاف پایگاهی را که مقر فرماندهی داعش در نوار مرزی میان عراق و سوریه در شهر ربیعه (65 کیلومتری غرب نینوا)، بود، بمباران کردند.

وی افزود، اخبار رسیده بر این امر اشاره دارد که ابوبکر بغدادی، سرکرده اصلی داعش و تعدادی از رهبران این گروه که در داخل این مقر جمع شده بودند، زخمی شده‌اند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، عنوان داشت، این حمله بر اساس اطلاعات دقیقی صورت گرفت که نیروهای نفوذی داده بودند. این نیروها اطلاع داده بودند که ابوبکر بغدادی و دیگر رهبران داعش از سوریه با کاروانی از خودرو وارد عراق شده‌اند.


دشان: گل پایت مزد بازی هجومی ما بود

شنبه 22 خرداد 1395 05:50 ق.ظ

دشان: گل پایت مزد بازی هجومی ما بود

سرمربی تیم ملی فرانسه از برد برابر رومانی ابراز خوشحالی کرد و گلی که بازیکن تیمش به ثمر رساند را مزد بازی هجومی تیمش دانست.

دیدیه دشان


به گزارش ایسنا، فرانسه در اولین دیدار جام پانزدهم موفق شد با نتیجه 2 بر یک رومانی را شکست دهد تا گام اول را محکم بردارد.

دیدیه دشان سرمربی فرانسه بعد از پیروزی در این دیدار گفت:‌ بازی بسیار سختی برابر رومانی داشتیم و خوشحالم با پیروزی و 3 امتیاز، زمین مسابقه را ترک کردیم. برابر رومانی با دردسر روبرو شدیم. اشک های دیمتری پایت به خوبی نشان داد که این برد چقدر برای ما مهم بوده است. خیلی خوشحال هستم که توانستیم برنده بازی شویم. بازی با رومانی به هیچ وجه آسان نبود.

سرمربی تیم ملی فرانسه ادامه داد: آنها دفاع خیلی خوب و مستحکمی دارند و عبور از آنها به هیچ وجه آسان نبود. البته مدافعان رومانی خطاهای زیادی انجام دادند که داور مسابقه متوجه آنها نشد. موقعیت های خوبی برای گلزنی ایجاد کردیم و اگر می توانستیم، قطعا بیش از 2 گل وارد دروازه رومانی می‌کردیم. دوست نداشتم دروازه ما باز شود ولی این گل نشان داد کمی با مشکل مواجه هستیم و باید آنها را رفع کنیم. گل پایت حاصل بازی خوب ما بود. در آخر مسابقه آنتونی مارسیال و کینگزلی کومان را به زمین اضافه کردیم تا با 4 مهاجم، در خط حمله بازی کنیم. بازی هجومی ما در نهایت به بار نشست و این گل مزد بازی هجومی ما بود.

دشان در نهایت گفت: بازی اول در هر تورنمتی خیلی دشوار است. خوشحالم که با برد زمین بازی را ترک کردیم.


 • تعداد صفحات :4
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
بک لینک ارزان خرید بک لینک دائمی